Nasıl UFO uzmanı oldum?

ÇEKMECE

Bir süre önce, periyodik “Google’da kendini arama” etkinliği esnasında, Sirius UFO Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi’nin “Yayın Kurulu”nda ve UFO Gerçeği programının “TV Ekibinde” olduğumu öğrendim. Şaka etmiyorum. İsim benzerliği de değil. Zira sahip olduğu isim soyad ikilisine sahip bir başka insan yok bu dünyada ve paralel evrenlerde.

Sanırım bir zamanlar Haktan Akdoğan ile radyo programında yaptığım süper eğlenceli sohbet sonrasında gerçekleşmiş bu güzel işbirliği. Fakat bu durumu benim Google amcadan öğrenmem çok enteresan.

Misal yarın öbür gün uzaylılar gelseler, son derece friendly yaratıklar olsalar, “bakın bizim için uğraşan güzel insanlara, ne şahaneler, canlarım benim” diyerekten tüm Merkez ekibini uzay araçlarıyla Çiçek Pasajı’nda rakı içmeye götürseler ne ala.

Fakat tutun ki şerefsizin önde gideni çıktı bu uzaylılar. O zaman anlamlara yan bastığımın resmidir a dostlar. Hem sevgili dünyamıza gelen sinsi ve tırt uzaylılarla, hem de dünyadaki devlet yöneticileriyle papaz olurum. Ne bok yemeye araştırdınız, başımıza bela ettiniz bu hayvanoğluhayvanları derler.

Bazen böyle geliyor aklıma. Mail atayım Haktan’a, “siliver benim adımı diyeyim” şeklinde düşünüyorum. Sonra vazcayıyorum, aksiyonsuz hayatımıza enteresanlık katar, beni Google’da araştıranlar “yuh, adama bak hele, uzaylı avcısı çıktı!” diyerek şaşırsınlar. Midyat, Seyfo, gülün!


Erdal Kaplanseren

Erdal Kaplanseren

Bu blog'da, ben Erdal Kaplanseren'in hayatına konuk olacaksınız. Belki de okurken ben sizin hayatınıza misafir olacağım, bunu henüz bilmiyoruz. Bunun için yapmanız gereken, ana sayfada akan ve kategoriler içindeki yazıları açarak hayata, insanlara, mekanlara, ilişkilere, izlediklerime, dinlediklerime, okuduklarıma dair düşüncelerime dalmak. Hepsi bu kadar. Hakkımda sayfasını ziyaret ederek benimle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler.


Comments

  1. Muhtelemen, senin gibi diğerler de o listeye benzer şekilde konuldular. İsimlerinizi kullanıp olayı kalabalık gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir